MENU

Atrakcje w okolicy

Dziwnówek to nadmorska, uzdrowiskowa miejscowość położona 3 km na wchód od Dziwnowa. Piękna, pokryta złocistym piaskiem plaża zachęca do kąpieli słonecznych i morskich. Korzystny mikroklimat oraz czyste, bogate w jod powietrze poprawiają samopoczucie i dobrze wpływają na zdrowie.

Miasteczko otoczone jest morzem, rzeką i zalewem Kamieńskim i stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce dla amatorów wszelkiego rodzaju sportów wodnych. Entuzjaści wodnych przygód mogą spróbować swoich sił w wind i kitesurfingu. Dodatkowe atrakcje to nurkowanie, żegluga oraz pływanie na skuterach wodnych i motorówkach. Dziwnówek to także prawdziwy raj dla wędkarzy. Miejscowe wody bogate są w różne gatunki ryb słodkowodnych i morskich.

W malowniczej okolicy miasteczka znajdują się bujne, zielone lasy sosnowe oraz Woliński Park Narodowy. Nad brzegiem morza przebiega promenada doskonałe miejsce na długie, wieczorne spacery. Sporym zainteresowaniem wśród turystów cieszą się rejsy wycieczkowo po Zalewie i Morzu Bałtyckim.

Na miejscu znajduje się również bogate zaplecze gastronomiczne. Tutejsze restauracje, bary i kawiarnie serwują smaczne domowe dania i desery, przygotowywane ze świeżych produktów.

Bogata baza noclegowa w Dziwnówku pozwala na znalezienie idealnego miejsca na wypoczynek. Obiekty oferują noclegi w pokojach o różnym standardzie, luksusowych apartamentach czy na kempingach. 

Skontaktuj się

Pokoje Gościnne NA WYDMIE I

ul. Plażowa 16

Adres e-mail:
dziwnoweknawydmie@wp.pl

Kontakt telefoniczny
+48690690345